Jestem psychologiem, psychodietetykiem i dietetykiem. W 2023 roku rozpoczęłam 4-letnie szkolenie psychoterapeutyczne w nurcie poznawczo-behawioralnym. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Pracuję z dziećmi powyżej 7 roku życia oraz z młodzieżą i osobami dorosłymi.

 

Doświadczenie zawodowe zdobywałam m. in. w szkołach, przedszkolach, w placówce opiekuńczo-wychowawczej oraz w poradni psychologicznej. Obecnie pracuję w Szpitalu Uniwersyteckim nr 1 im. dr Antoniego Jurasza, gdzie udzielam wsparcia psychologicznego i prowadzę psychoedukację wśród pacjentów z chorobami serca. Zajmuję się również prowadzeniem konsultacji i terapią psychodietetyczną online, w ramach której pomagam w naprawieniu relacji z jedzeniem.

 

W pracy terapeutycznej pomagam osobom zmagającym się z zaburzeniami lękowymi, zaburzeniami nastroju, kryzysem, niskim poczuciem własnej wartości, nadmiernym stresem oraz zaburzeniami odżywiania. Wspieram dzieci i młodzież w trudnościach rozwojowych, emocjonalnych oraz wychowawczych, a także udzielam konsultacji rodzicielskich.

 

W pracy przede wszystkim zależy mi na stworzeniu bezpiecznej atmosfery, pozwalającej zbudować relację opartą na zrozumieniu i zaufaniu. Oferuję pomoc w zakresie konsultacji psychologicznych, psychoedukacji, poradnictwa i terapii psychologicznej oraz psychodietetycznej.